Koç İlkokulu BOLU MERKEZ

Koç İlkokulu BOLU MERKEZ

Okul Kodu :

794669

Okul Telefonu :

(374) 217 4713

Okul Adresi :

Tepecik Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 289 14100 BOLU

Ulaşım :

Her yarım saatte bir Sümer- Sanayi hattındaki belediye özel halk otobüsleri çalışmaktadır. Bu otobüslerle okulumuza ulaşılabilir. Ayrıca Bolu karaköy kooparitifinin üniversiteye her 30 dk da bir kalkan minübüsleri ile okulumuza ulaşılabilir. Bu minübüsler Aktaş Mahallesinden ve Tabaklar Mahallesinden kalkmaktadır.

İl/İlçeye Uzaklık :

2 Km

Web Sitesi :

https://bolukocilkokulu.meb.k12.tr

Öğrenci Sayısı :

399

Öğretmen Sayısı :

27

Derslik Sayısı :

17

Ders Saatleri :

Sabah Grubu: 08.20-12.40 saatleri arası---Öğlen Grubu: 13.10-17.30 saatleri arası

Okulun Harita Konumu :
Okulun Öğretmenleri :....
(OKUL MÜDÜRÜ ) - MEHMET E. (MÜDÜR YARDIMCISI ) - ZEHRA E. (REHBER ÖĞRETMEN) - EMEL Y. (İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ) - SEYFİ E. (DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ ) - ŞEYMA T. (ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ ) - RABİA Y. (ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ ) - EMRAH D. (DESTEK EĞİTİM ÖĞRETMENİ) - FERHUNDE Y. (OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ) - RUKİYE Ç. (OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ) - AYSUN B. (OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ) - NİLGÜN Y. (OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ) - EROL İ. (SINIF ÖĞRETMENİ) - YILMAZ Ş. (SINIF ÖĞRETMENİ) - YUNUS E. (SINIF ÖĞRETMENİ) - NAZİLE Ö. (SINIF ÖĞRETMENİ) - FATMA G. (SINIF ÖĞRETMENİ) - BAHATTİN Ş. (SINIF ÖĞRETMENİ) - ESRA M. (SINIF ÖĞRETMENİ) - EDA K. (SINIF ÖĞRETMENİ) - FAHRETTİN E. (SINIF ÖĞRETMENİ) - ÖZGÜR S. (SINIF ÖĞRETMENİ) - METİN D. (SINIF ÖĞRETMENİ) - İSMAİL Ş. (SINIF ÖĞRETMENİ) - FATMA G. (SINIF ÖĞRETMENİ) - MUSA F. (SINIF ÖĞRETMENİ) - ERGÜL Ö. (SINIF ÖĞRETMENİ) - ZEKAİ Ö. (SINIF ÖĞRETMENİ) - AYHAN Ö. (YARDIMCI HİZMETLER) - FAHRETTİN D. (YARDIMCI HİZMETLER) -

Okuldan Haberler :
✶ BOLU MERKEZ İlçesi Okullarından HaberlerBaşarılar :Okul hakkında bu sayfada paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz :
Okul hakkında gönderilen yorumlar :Güncelleme tarihi: 24.06.24

Okul Ara :

www.okullarhakkinda.com bilgilendirme amaçlıdır, okul resmi sitesi değildir.