BAYBURT DEMİRÖZÜ Gökçedere İmam Hatip Ortaokulu

BAYBURT DEMİRÖZÜ Gökçedere İmam Hatip Ortaokulu

Okul Adresi : Gökçedere Beldesi 69450 Demirözü / BAYBURT

Okul Kodu : 758415
Telefon : 04584222006
Web Sitesi : http://gokcedereiho.meb.k12.tr

Çevre : Yerleşim yerimiz 2500 nufuslu bir beldedir.
Ulaşım : Ulaşım İl merkezine hafta içi her gün; GİDİŞ :07.00, 07.30, 08.00, 09.00, 12.00, 13.00 DÖNÜŞ :10.30, 12.00, 13.00, 14.00, 15.30, 17.00 ´da ulaşım imkanı vardır.Hafta sonları ise Cumartesi sabah sadece saat 08.00´da il merkezine ulaşım imkanı bulunmaktadır.
İl/İlçeye Uzaklık : İl Merkezine uzaklık 44 km.dir. İlçe Merkezine uzaklık ise 14 km.dir.

Öğrenci Sayısı : 156 Derslik :8 Çok Amaçlı Salon :1 Spor Salonu :1 BT Sınıfı :1 Kütüphane :1
Öğretmen Sayısı : 15 Öğrenci :156 Derslik :8 Çok Amaçlı Salon :1 Spor Salonu :1 BT Sınıfı :1 Kütüphane :1
Derslik Sayısı : 8 Çok Amaçlı Salon :1 Spor Salonu :1 BT Sınıfı :1 Kütüphane :1
Ders Saatleri : 08.20 - 16.30
Fen Lab. :

Öğretmenlik Hizmet Bölgesi: 2 Hizmet Alanı: 5
Zorunlu Çalışma Süresi: 0 Hizmet Puanı: 20

Harita :

Okul Kadrosu :

Ali A. (Okul Müdürü) - Hüseyin A. (Müdür Yardımcısı) - Zeynep G. (Rehber Öğretmen) - Mustafa C. (Sosyal Bilgiler Öğretmeni) - Burak Ö. (Matematik Öğretmeni) - Meltem B. (Matematik Öğretmeni) - Kübra D. (Türkçe Öğretmeni) - Rıdvan P. (Türkçe Öğretmeni) - Tuğba P. (Fen Bilimleri Öğretmeni) - Muhammet G. (Fen Bilimleri Öğretmeni) - Tuğba N. (Din Kül. ve Ah. Bil. Öğretmeni) - Enes S. (Din Kül. ve Ah. Bil. Öğretmeni) - Fatma A. (İngilizce Öğretmeni) - Şeyma Ö. (Arapça Öğretmeni) - Eda K. (Bilişim Teknolojileri Öğretmeni) - Mustafa Ö. (Beden Eğitimi Öğretmeni) - Çiğdem S. (Müzik Öğretmeni) - Aslıhan K. (Görsel Sanatlar Öğretmeni) - Fatih Ş. (Memur) - Doğan A. (Hizmetli) -

Okuldan Haberler :

· Okul Müdürümüzden Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
· Yeni Canlı Ders Programımız Hazır
· DYK Haftalık Ders Programı Hazır
· Eba Destek Noktamız Hazır
· Canlı Ders Programımız Hazır

Başarılar :

1- "Bu Kemer Sana Çok Yakışır" Yarışması Slogan Kategorisi TÜRKİYE Birinciliği 2- FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ (YILDIZ ERKEK) - 2020 3- FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ (YILDIZ KIZLAR) - 2019 4- KROS YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ (TAKIM) - 2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020 5- KROS YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ (TAKIM) - 2014,2015,2016,2017,2018,2019 6- BOCCE YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ (TAKIM) - 2019 7- BOCCE YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ (TAKIM) - 2017, 2018 8- BOCCE KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ (TAKIM) - 2014, 2017 9- BOCCE KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ (TAKIM) - 2014, 2015 10-YEŞİLAY "Sağlık Nesil Sağlıklı Gelecek" Yarışması Görsel Kategori İl Birinciliği 11-YEŞİLAY "Sağlık Nesil Sağlıklı Gelecek" Yarışması Edebi Kategori İl Birinciliği 12-ATLETİZM KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ (TAKIM) - 2016

Bu okulun öğrencisi, mezunu veya öğretmeni misiniz?
Okulun ile ilgili paylaşmak istediklerini yazabilirsin:



Güncelleme tarihi: 20.10.20