YOZGAT ŞEFAATLİ Şehit İsmail Dursun Anadolu Lisesi

YOZGAT ŞEFAATLİ Şehit İsmail Dursun Anadolu Lisesi

Okul Adresi : Yeni Mahalle Hukumet Cad. No1 66800 Şefaatli/YOZGAT

Okul Kodu : 964356
Telefon : 0354.5641372
Web Sitesi : http://sidal.meb.k12.tr

Çevre : Şefaatli ilçemizde konaklama apartmanlarda ve müstakil evlerde yapılmaktadır. Dışarıdan ilçemize gelenler için apartmanlarda kiralık daireler bulunmaktadır. Apartmanlarda ısınma kalorifer ile sağlanırken, müstakil konutlarda sobayla ısınma da sağlanmaktadır. Apartmanlarda kiralar merkeze yakınlık derecesine göre 250 ile 350 arasında değişmektedir.
Ulaşım : İlçemize ulaşım Yozgat otogardan kalkan minibüslerle sağlanmaktadır. Sabah 07:00 ve akşam 18:00 saatleri arasında her saat başı olmak üzere merkezden ilçemize ve ilçemizden merkeze dolmuş seferleri bulunmaktadır.Ayrıca Ankara-Kayseri ve Doğu Anadolu bölgesine bağlantıyı sağlayan demiryolu Yozgat´tan geçmektedir. Yerköy, Şefaatli ve Yeni Fakılı ilçelerinde tren istasyonu bulunmaktadır. Şefaatli gar istasyonu ise ilçe merkezimizdedir. (Şefaatli Tren İstasyonu Tel: +90354 564 11 72 )
İl/İlçeye Uzaklık : Okulumuz İl merkezine 40km uzaklıktadır.

Öğrenci Sayısı : 346
Öğretmen Sayısı : 25
Derslik Sayısı : 18
Ders Saatleri : SABAH:8.30-11.40 ÖĞLE:13.10-16.20
Fen Lab. :

Öğretmenlik Hizmet Bölgesi: 2 Hizmet Alanı: 4
Zorunlu Çalışma Süresi: 0 Hizmet Puanı: 18

Harita :

Okul Kadrosu :

H.ÖMER K. (OKUL MÜDÜRÜ) - SAVAŞ G. (MÜDÜR BAŞYARDIMCISI) - METİN P. (MÜDÜR YARDIMCISI) - FAZİLET Ç. (MÜDÜR YARDIMCISI) - MUSTAFA Ü. (TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI) - İBRAHİM C. (TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI) - ELANUR Ç. (TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI) - GÜLBAHAR Ş. (BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ) - TUGAY D. (MATEMATİK) - TENZİLE O. (GÖRSEL SANATLAR) - FAHRİ H. (İNGİLİZCE) - CANSU A. (İNGİLİZCE) - BETÜL E. (DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ) - ZEYNEP B. (FELSEFE GRUBU) - FARUK A. (TARİH) - NERMİN A. (TARİH) - HATİCE D. (ARAPÇA) - MİKAİL G. (KİMYA) - ZAFER C. (BEDEN EĞİTİMİ) - AYTEN B. (REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA) - MUSTAFA U. (COĞRAFYA) - DUYGU G. (BİYOLOJİ) - HATİCE Ş. (TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI) - ALİ Ü. (FİZİK ) - YASEMİN Ö. (MATEMATİK) - TARIK T. (DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ) - SEDA Y. (GÖRSEL SANATLAR) - HAKAN D. (MEMUR) - TEVFİK K. (MEMUR) - SERDAR İ. (HİZMETLİ) -

Okuldan Haberler :

· GÖRSEL SANATLAR ATÖLYEMİZ BOYANIYOR
· SAĞLIKLI NESİL, SAĞLIKLI GELECEK YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ
· ÖĞRENCİMİZ, SAĞLIKLI NESİL SAĞLIKLI GELECEK YARIŞMASINDA İL 1.Sİ OLDU
· MEZUN ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK "OKULUMUZ KÜTÜPHANEM" PROJESİ
· 11.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN PORTRE ÇALIŞMALARI

Başarılar :Bu okulun öğrencisi, mezunu veya öğretmeni misiniz?
Okulun ile ilgili paylaşmak istediklerini yazabilirsin:Güncelleme tarihi: 21.10.20