İl merkezine 18 kilometre uzaklıkta olan okulumuz ilçe merkezindedir. Okulumuz Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünün yanında bulunmaktadır.
Başarılar :
2012 "Denizcilik" konulu Denizcilik Liseleri arası resim yarışması Türkiye Birinciliğ: Cengizhan DURMUŞ
2012 Kabotaj konulu Liseler arası şiir yarışması il birinciliği: Mustafa YANIK
2015 Avrupa Rafting Şampiyonası Avrupa Şampiyonluğu: Ahmet Umut SARGIN
2017 Bisiklet yarışları il birinciliği
2017 Güreş müsabakaları İki il birinciliği, bir il ikinciliği
2017 Dünya Rafting şampiyonu olan Türk Milli Rafting Takımına üç öğrenci sokma başarısı
2017 Rafting Dünya Şampiyonluğu (Japonya): Metincan BABUÇ-Haldun KASIRGA)
2018 Boks il birinciliği: Kadir BAYRAKTAR
2018 Boks il birinciliği: Kutluhan Yaşar KISIR
İl birinciliği 2018 Karate: Metin BOZKURT
2018 Karate Kafkas Ülkeleri üçüncülüğü: Metin BOZKURT
2018 Bisiklet Yarışları il birinciliği: Ertunç SÜMER
2018 Bisiklet Yarışları il üçüncülüğü: Bumin Kağan YENİ
2018 Voleybol Takımı il üçüncülüğü
2018 Basketbol Takımı il dördüncülüğü
2018 Oryantring Takımı il dördüncülüğü
2018 Kompozisyon il ikinciliği: Tuğşat ÇOMOĞLU
2018 Kompozisyon il üçüncülüğü: Bedirhan ASLAN
2018 Türkiye Rafting Şampiyonasında 3 öğrencimiz Türkiye Şampiyonu
Ramazan Mert
Metincan BABUÇ
Haldun KASIRGA
2018 Yılı Çayeli Kaymakamlığı En Temiz Okul Ödülü
2018 Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri arası kitap okuma yarışması: Mehmet Mert BEKİR Rize Birincisi
2018 Kick Boks Bölge Şampiyonası: Doğukan SANDIKÇI 60 Kg Bölge Birincisi
2018 Judo: Toğhrul ALAKBARLI 60 Kg İl Birincisi, Eren KANBUR 5 Kg İl İkincisi
2018 Oryantirig Takımımız İl Dördüncüsü
2019 Karate Metin Bozkurt 82 kilo bölge (Bayburt) üçüncüsü
2019 Bilek Güreşi Onurhan Canca +75 kilo il birincisi
2019 Bilek Güreşi Mevlüt Yıldırım 60 kilo il ikincisi
2019 Bilek Güreşi Egehan Azman 65 Kilo İl İkincisi
2019 Bilek Güreşi Onurhan Canca 75+ Kilo Türkiye üçüncüsü
2019 Judo T0ğhrul Alakbarlı 60 Kilo bölge üçüncüsü
2019 Boks Doğukan Sandıkçı 62 kilo il birincisi
2019 Bedirhan ASlan Akarsu Kano Slalom Türkiye Dördüncüsü
2019 Liseler Arası Genel Kültür Yarışması İlçe İkinciliği
2019 Toghrul Alakbarlı 66 Kilo Judo İl Birincisi
2019 Eren Kanbur 60 Kilo Judo İl Birincisi
2019 Batuhan Kuzayev 56 Kilo Boks İl Birincisi
2019 Muhammet Mustafa Bozkurt 66 Kilo Boks İl Birincisi
2019 Berat Karpuz 44 Kilo Boks İl Birincisi
2019 Uras Talu 80 Kilo Boks İl Üçüncüsü
2021 Türkiye Rafting Şampiyonası U19 Takımımız Türkiye Üçüncüsü,
2021 Liseler Arası Bilgi Yarışması Çayeli Birinciliği
2022 Liseler Arası Bilgi Yarışması Çayeli Üçüncülüğü
2022 Okul Sporları Rafting Genç Erkekler Bölge Birinciliği
2022 Okul Sporları Rafting Genç Erkekler Türkiye Birinciliği
2022 Rafting Dünya Kulüpler Kupası Şampiyonasında Slalom Dalında Dünya 4´ncülüğü
2023 Berat Cerrah Bilek Güreşi İl İkincisi
2023 Mustafa Bozkurt Bilek Güreşi İl Üçüncüsü
2023 Dilek Azman Akifin Sözü Cumhuriyetin Yüzü Kompozisyon Yarışması İl İkincisi
2023 Tunahan Karal STREAP IT UP Bilim Elçisi
2023 Liseler Arası Bilgi Yarışması Çayeli Birinciliği
2023 Bilek Güreşi Enes Uzun 45 Kilo İl Birincisi
2023 Bilek Güreşi Berat Cerrah 70 Kilo İl Üçüncüsü
2023 Bilek Güreşi Ahmet Demirbaş 80 Kilo İl Üçüncüsü
2023 Kros Takımı Takım Halinde İl Dördüncüsü
2024 Boks Zeki Deniz 90+ kilo il birincisi
2024 Kick Boks Muhammet Enes Koçal 75 kilo Türkiye Şampiyonu
Okul hakkında bu sayfada paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz :
Okul hakkında gönderilen yorumlar :
Güncelleme tarihi: 19.04.24
Okul Ara :