Toplu taşıma araçlarını kullananlar, Ümraniye Santralde Kazım Karabekir - Küçüksu minibüslerine binip son durağında, Üsküdar’dan gelecekler için 15 H, Ümraniye’den gelecekler için 11 - H otobüslerine binip Errahman Cami durağında indiğinizde okulumuza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Başarılar :
2005-2008 Yılı Başarılarımız
2005-2006 Ümraniye İlçesi Satranç 2.si
2006-2007 Öğretmenler Günü Resim Yarışması 1. si
2006-2007 Münazara Bölge 2. si
2006-2007 Tiyatro Yarışması İst.1.si
2006-2007 Tekwando Küçükler ve Gençler Takım Ümr.1.si
2006-2007 İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarş. Bölge 3.sü
2007-2008 M.Akif şiirlerini Okuma Yarışması Bölge 3.sü
2007-2008 Tekwando Anadolu Yakası Takım 2.si
2007-2008 Kros Takımı Ümraniye 2.si
2007-2008 Tiyatro Yarışması Ümraniye 2.si
2008-2009 Yılı Başarılarımız
Arzu GÜNEY Kompozisyon Yarışması Ümr.1.si
B.Merve UYGUR Yahya Kemal Şiir Bölge 1.si
Esma BAYRAKTAR M.Akif Şiir Bölge 1.si
Sümeyye KAYA İst Marşı Güzel Ok. Yarş Ümr 3.sü
Çanakkale Konulu Kompozisyon Yarışması Elif DURMUŞ Ümraniye 1.si
Tiyatro Yarışması Ümraniye1.si
Tekwando Küçükler , Yıldızlar Ümraniye 1.si
Voleybol Erkekler Ümr. 3.sü
Ümraniye İlçesinde En Başarılı Okul
TKY İyileştirme Takım Çalışmasında İstanbul 1.si, Bakanlık Teşvik Ödülü
2009-2010 Yılı Başarılarımız
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KONULU RESİM YARIŞMASI ÜMRANİYE BİRİNCİLİĞİ VE İKİCİLİĞİ ( EBRU CIDIK7/B-OĞUZHAN GÖKSU 7/A)
İSTİKLAL MARŞINI GÜZEL OKUMA YARIŞMASI BÖLGE İKİNCİLİĞİ, ÜMRANİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ(KÜBRA PİRAL8/C)
ATLETİZM YILDIZ KIZLAR KAYMAKAMLIK VE İLÇE MÜSABAKLARINDA TAKIM HALİNDE 3. OLDUK
ATLETİZM YILDIZ ERKEKLER DE KAYMAKAMLIK VE İLÇE MÜSABAKLARINDA TAKIM HALİNDE 2. OLDUK
YILDIZ KIZ İLÇE ATLETZİM MÜSABAKASINDA TAKIM HALİNDE 2. OLDUK
İLÇE GÜREŞ MUSABAKALARINDA 8C SINIFI ÖĞRENCİSİ KEMAL TÜYSÜZ ÜMRANİYE 2. OLDU.
KÜÇÜK ERKEK İLÇE ATLETZİM MÜSABAKASINDA TAKIM HALİNDE 2. OLDUK
YILDIZ ERKEK 100 METRE ATLETİZİM YARIŞMASINDA OKULUMUZ 7/B SINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN MUSTAFA İNAN İLÇE 1.Sİ OLDU.
TÜRK HAVA KURUMUNUN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU FAI GENÇ RESSAMLAR RESİM YARIŞMASINDA OKULUMUZ 8/A SINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN ENGİN EVREN DÖNMEZ TÜRKİYE’Yİ LOZAN’DA TEMSİL EDECEK 3 ÖĞRENCİ ARASINA GİRDİ
İL TEKVANDO TURNUVASINDA OKULUMUZ 8/A SINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN MELİS SENANUR AĞKUŞ İL 3.SÜ OLDU
İLÇE TEKVANDO MÜSABAKALARINDA 8/B SINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN GÜLŞAH KURT ÜMRANİYE 2.Sİ OLDU
İLÇE TEKVANDO MÜSABAKALARINDA OKULUMUZ 3/B SINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN ONUR TOPAL KÜÇÜKLERDE ÜMRANİYE 1.Sİ OLDU
İLÇE TEKVANDO MÜSABAKALARINDA OKULUMUZ 6/C SINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN FLORİN MADALİN YORGA YILDIZLAR ÜMRANİYE 2.Sİ OLDU
Okul hakkında bu sayfada paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz :
Okul hakkında gönderilen yorumlar :
Güncelleme tarihi: 28.03.24
Okul Ara :