HAKKARİ ŞEMDİNLİ Şemdinli İmam Hatip Ortaokulu

HAKKARİ ŞEMDİNLİ Şemdinli İmam Hatip Ortaokulu

Okul Adresi : Şemdinli Cumhuriyet Ortaokulu ek binasında eğitim vermektedir.

Okul Kodu : 744817
Telefon : 05432557192
Web Sitesi : https://semdinliiho.meb.k12.tr

Çevre : Okulumuz Şemdinli ilçesi merkezinde yer almaktadır.
Ulaşım : Okulumuz ilçe merkezinde olduğundan ulaşım kolaydır.
İl/İlçeye Uzaklık : Okulumuz Şemdinli İlçesi Merkezinde Yer almaktadır. Hakkari İline uzaklığı ise 130 km.dir.

Öğrenci Sayısı : 118
Öğretmen Sayısı : 13
Derslik Sayısı :
Ders Saatleri : Ders Başlama:08:30 Pazartesi,Salı,Perşembe,Cuma Ders Bitiş:15:00 Çarşamba:Ders Bitiş:15:50
Fen Lab. :

Öğretmenlik Hizmet Bölgesi: 3 Hizmet Alanı: 5
Zorunlu Çalışma Süresi: 0 Hizmet Puanı: 26

Harita :

Okul Kadrosu :

Mithat S. (Okul Müdürü) - Yunus S. (Müdür Yardımcısı) - Güllü B. (Psikolojik Danışman) - Zozan A. (Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni ) - Abdulmuhtalp D. (Türkçe Öğretmeni) - Emine Ö. (Fen ve Teknoloji Öğretmeni) - Emre B. (Matematik Öğretmeni) - Kevser A. (Görsel Sanatlar Öğretmeni) - Emrah K. (Sosyal Bilgiler Öğretmeni) - Ayça E. (İngilizce Öğretmeni) - Mustafa K. (Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni) - Aslıhan Y. (Fen ve Teknoloji Öğretmeni) - Aydan Y. (MATEMATİK ÖĞRETMENİ) - Şenay K. (Türkçe Öğretmeni) - Bedrettin F. (Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni) - Nermin B. (Arapça Öğretmeni) - Ramazan K. (Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni) - Meral K. (Bilişim Teknolojileri Öğretmeni ) -

Okuldan Haberler :

Ragbi Takımımız Türkiye Şampiyonu... Ragbi Takımımız Türkiye Şampiyonu...

Aile akademileri kapsamında sınava hazırlanan ailelere dönük seminer yapıldı. Aile akademileri kapsamında sınava hazırlanan ailelere dönük seminer yapıldı.

Öğrenci ve Öğretmenlerin etkin bir şekilde kullanabileceği erişimi kolay ,güncel ve özgün kütüphaneler kurulmuştur. Öğrenci ve Öğretmenlerin etkin bir şekilde kullanabileceği erişimi kolay ,güncel ve özgün kütüphaneler kurulmuştur.

Öğrenci talepleri doğrultusunda kurslar düzenlendi. Öğrenci talepleri doğrultusunda kurslar düzenlendi.

Öğrencilerin,gündemdeki tartışmalı dini, fıkhı ve itikadi meseleler ile ilgili bilgi ve farkındalıklarını artırmak amacıyla araştırmalar yapması,akademisyen ve konu alanı uzmanları ile buluşturulması sağlanır. Öğrencilerin,gündemdeki tartışmalı dini, fıkhı ve itikadi meseleler ile ilgili bilgi ve farkındalıklarını artırmak amacıyla araştırmalar yapması,akademisyen ve konu alanı uzmanları ile buluşturulması sağlanır.

 Hz.Muhammed'in (s.a.b.) eğitim anlayışı ve eğitim metodları ,hakkında öğrenciler bilgilendirildi. Hz.Muhammed'in (s.a.b.) eğitim anlayışı ve eğitim metodları ,hakkında öğrenciler bilgilendirildi.

Öğrencilerde saygı,sevgi ve vefa duygularını geliştirmek için   rol-model olacak şahsiyetler okula davet edilip öğrencilerimizle buluşturuldu. Öğrencilerde saygı,sevgi ve vefa duygularını geliştirmek için rol-model olacak şahsiyetler okula davet edilip öğrencilerimizle buluşturuldu.

MEB'in aylık olarak yayınladığı örnek sorular branş performans değerlendirme sınavları olarak öğrencilerimize her ay düzenli olarak çözdürülür. MEB'in aylık olarak yayınladığı örnek sorular branş performans değerlendirme sınavları olarak öğrencilerimize her ay düzenli olarak çözdürülür.

İmam hatip okullarının vizyonu, misyonu, dünü, bugünü ve geleceği konularında farkındalık olurşturmak amacıyla imam hatip okulları kuruluş yıl dönümü etkinleri kapsamında okul içi faaliyetler düzenlendi. İmam hatip okullarının vizyonu, misyonu, dünü, bugünü ve geleceği konularında farkındalık olurşturmak amacıyla imam hatip okulları kuruluş yıl dönümü etkinleri kapsamında okul içi faaliyetler düzenlendi.

Okulumuz öğrencilerine Çocuk ve genç psikolojisi,ergenlik dönemi sorunları ve ergenlerle etkili iletişim üzerine eğitimler gerçekleştirildi. Okulumuz öğrencilerine Çocuk ve genç psikolojisi,ergenlik dönemi sorunları ve ergenlerle etkili iletişim üzerine eğitimler gerçekleştirildi.

Başarılar :
Okul hakkında bu sayfada paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz :


Okul hakkında gönderilen yorumlar :


Güncelleme tarihi: 13.08.22

www.okullarhakkinda.com bilgilendirme amaçlıdır, okul resmi sitesi değildir.