EDİRNE UZUNKÖPRÜ Ergene İlkokulu

 EDİRNE UZUNKÖPRÜ Ergene İlkokulu

Okul Adresi : Habib Hoca Mahallesi Bayraktaroğlu Sokak No 40 Uzunköprü / EDİRNE Adres Kodu 1501027955

Okul Kodu : 717717
Telefon : 0284 513 13 18
Web Sitesi : http://uzunkopruergeneio.meb.k12.tr

Çevre : Habip Hoca Mahallesi Bayraktaroğlu Sokak No:40 Uzunköprü/EDİRNE
Ulaşım :
İl/İlçeye Uzaklık : Okulumuz ilçe merkezindedir.

Öğrenci Sayısı :
Öğretmen Sayısı :
Derslik Sayısı : :11
Ders Saatleri : 08.50- 12.40 (İlkokul) 09:15- 12:15 (Okul Öncesi B Şubesi) 09:30- 12:30 (Okul Öncesi A Şubesi)
Fen Lab. :

Öğretmenlik Hizmet Bölgesi: 1 Hizmet Alanı: 2
Zorunlu Çalışma Süresi: 0 Hizmet Puanı: 11

Harita :

Okul Kadrosu :

Koray K. (Okul Müdürü) - Dilek D. (Müdür Yardımcısı) - Gürol S. (1/A Sınıf Öğretmeni) - Zuhal T. (1/B Sınıf Öğretmeni) - Mehmet Ç. (2/A Sınıf Öğretmeni) - Evciment Ü. (2/B Sınıf Öğretmeni) - Oktay Y. (3/A Sınıf Öğretmeni) - Emel A. (3/B Sınıf Öğretmeni) - Nimet Ö. (4/A Sınıf Öğretmeni) - Öznur Ü. (4/B Sınıf Öğretmeni) - Kevser A. (İngilizce Öğretmeni Görevlendirme) - Füsun T. (Anasınıfı A Şubesi Öğretmeni) - Handan T. (Anasınıfı B Şubesi Öğretmeni) -

Okuldan Haberler :

· Velilerimize "Salgın Döneminde Ders Kitabı Okur- Yazarlığı" eğitimi verildi.
· Edirne Öğretmen Akademileri Projesi kapsamında "Hibrit Eğitim" konulu seminer verildi.
· Okulumuz dezenfekte edildi.
· Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzu' na istinaden okulumuzda alınan tedbirlerin denetimi yapıldı.
· Uzunköprü Oğuz Arda Sel Gençlik Merkezi yetkilileri okulumuza ziyarette bulundu.

Başarılar :

2019- 2020 Eğitim Öğretim Yılı Web Site Etkin Kullanım Performans Verilerine göre il birinciliği 2019-2020 Mevlid-i Nebi Haftası Kapsamında Düzenlenen "En Sevgiliye Mektup Yarışması" İlçe birinciliği, ikinciliği, İl ikinciliği Uzunköprü Belediyesi 19 Kasım 2018- 01 Mart 2019 tarihleri arasında ödüllü "E- Atık Geri Dönüşüm Kampanyası" ilçe birinciliği 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Satranç Turnuvası´ nda İlçe 3. lüğü 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı Trafik Haftası "Trafik" konulu resim yarışması İlçe 3. lüğü 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlkokullar arası İlçe FUTSAL Turnuvası İlçe 4. lüğü 2018- 2019 Eğitim Vizyonu Hedef Projelerle Edirne Uzunköprü Akıl Oyunları Projesi Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası (3.-4. Sınıf Kategorisi) İlçe 1. liği 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Yaşlılara Saygı Haftası Resim Yarışması İlçe 1.liği 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 18 Mart Şehitler Günü Resim Yarışması İlçe 4.lüğü 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Minik Kızlar Satranç İl 3.lüğü 2012-2013 Eğitim-öğretim Yılı Yıldız Erkek Futbol Turnuvası İlçe 2.liği 2012-2013 Eğitim-öğretim Yılı Küçük Kızlar Voleybol Turnuvası İlçe 1.liği-İl 2.liği 2011-2012 Eğitim-öğretim Yılı Küçük Kızlar Voleybol Turnuvası İl 2.liği 2011-2012 Eğitim-öğretim Yılı Küçük Kızlar Voleybol Turnuvası İlçe 1.liği 2011-2012 Eğitim-öğretim Yılı Küçük Erkekler Masa Tenisi İlçe 3.lüğü 2010-2011 Eğitim-öğretim Yılı Küçük Kızlar Voleybol Turnuvası İl 3.lüğü 2010-2011 Eğitim-öğretim Yılı Küçük Kızlar Voleybol Turnuvası İlçe 1.liği 2009-2010 Eğitim-Öğretim Yılı Küçük Erkekler Masa Tenisi İlçe 2.liği. 2004-2005 Eğitim-Öğretim Yılı Kros Ferdi Küçük Kızlar İlçe 1.liği 2002-2003 Eğitim-Öğretim Yılı Kros Küçük Kızlar İlçe 2.liği 2002-2003 Eğitim-Öğretim Yılı Kros Ferdi Küçük Kızlar İlçe 1.liği 2001-2002 Eğitim-Öğretim Yılı Kros Küçük Erkekler İlçe 1.liği

Bu okulun öğrencisi, mezunu veya öğretmeni misiniz?
Okulun ile ilgili paylaşmak istediklerini yazabilirsin:



Güncelleme tarihi: 24.10.20