Başarılar :
- 2017-2018 Eğitim –Öğretim Yılında “Cumhuriyet Bayramı” konulu şiir yarışmasında ilçe 2.liği
-2018-2019 Eğitim –Öğretim Yılında “Cumhuriyet Bayramı” konulu şiir yarışmasında ilçe 1.liği
--2020-2021 18 Mart Şehitler Günü ilçemiz ortaokullar arası şiir kategorisinde ilçe 2.liği kompozisyon kategorisinde ilçe 3.lüğü
-18 MART 2019 “Şehitler Günü” İlçe Töreni Okulumuz tarafından yapılmıştır.
-2018-2019 Dyned Ortaokullar arasında ilçe 1.liği.
-2018-2019 “Beyaz Bayrak” almaya hak kazanılmıştır.
-2021-2022 Camiler ve Din Görevlileri haftasında ortaokullar şiir kategorisinde ilçe 2.liği
-2021-2022 Mevlid-i Nebi haftasında ortaokullar şiir kategorisinde ilçe 2.liği ve ilçe 3. lüğü
-2021-2022 “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” konulu şiir yarışmasında 7-8.sınıflar kategorisinde ilçe 2.liği
-2021-2022 24 Kasım Öğretmenler Günü konulu ilçemiz ortaokullar arası resim yarışmasında ilçe 2.liği
-2021-2022 ÇANAKKALE SAVAŞLARI’NIN 107.YIL DÖNÜMÜ ANMA TÖRENLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN ORTAOKULLAR ” arası ŞİİR yarışmasında ilçe 2.si
-2021-2022 ÇANAKKALE SAVAŞLARI’NIN 107.YIL DÖNÜMÜ ANMA TÖRENLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN ORTAOKULLAR ” arası RESİM yarışmasında ilçe 3.sü
--2021-2022 “23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ORTAOKULLAR” arası RESİM yarışmasında ilçe 2.si
--2022-2023 24 Kasım Öğretmenler Günü konulu ilçemiz Ortaokullar Arası Şiir Yarışması 1.si
-- 2022-2023 “15 TEMMUZ KAHRAMANLARINA MEKTUP” yarışmasında İlçe 1.si
--2022-2023 “23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ORTAOKULLAR” arası KOMPOZİSYON yarışmasında ilçe 1.si
--2023-2024 “29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI” Ortaokullar arası “KOMPOZİSYON” yarışmasında ilçe 3.sü
--2023-2024 “29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI” Ortaokullar arası “RESİM” yarışmasında ilçe 3.sü
--2023-2024 “10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMAK VE ANLAMAK” konulu şiir yarışmasında İlçe 1.si
--2023-2024 “24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ” konulu şiir yarışmasında İlçe 1.si
--2023-2024 Akıl ve Zeka Oyunları (Kağıt Oyunları) 1. Dönem turnuvasında okul takımı İlçe 1.si
--2023-2024 İlçemiz TAZOF turnuvası “Pentago” oyunu ilçe 1.-2.-3.sü,”Kulami” oyunu ilçe 2.si,”Reversi” oyunu ilçe 3.sü
--2023-2024 ÇANAKKALE SAVAŞLARI’NIN 109.YIL DÖNÜMÜ ANMA TÖRENLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN ORTAOKULLAR ” arası “ŞİİR” yarışmasında ilçe 1.si
--2023-2024 ÇANAKKALE SAVAŞLARI’NIN 109.YIL DÖNÜMÜ ANMA TÖRENLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN ORTAOKULLAR ” arası “KOMPOZİSYON” yarışmasında ilçe 2.si
--2023-2024 “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü ile ilgili Türk’ün Özü Akif’in Sözü” konulu Ortaokullar Arası Mektup Yarışması ilçe 3.sü
--2023-2024 Akıl ve Zeka Oyunları (Kağıt Oyunları) 2. Dönem turnuvasında okul takımı İlçe 1.si
Okul hakkında bu sayfada paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz :
Okul hakkında gönderilen yorumlar :
Güncelleme tarihi: 29.03.24
Okul Ara :