İlçemizle ilgili daha çok bilgi edinmek için http://www.adilcevaz13.com/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Okulumuz İlçe Merkezinde bulunmaktadır.İlçemizin İl Merkezine uzaklığı 84 km dir
Başarılar :
2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Öğrenci Başarıları
1-4/A sınıfı öğrencilerinden Hasan SUBAŞI 10 Kasım Atatürk´ü Anma Günü ilçe geneli resim yarışmasında 3.oldu
2-3/B Sınıfı öğrencilerinden Oğuzhan YALÇIN Çanakkale Şehitlerini Anma Günü İlçe geneli resim yarışmasında 1.oldu.
3-3/B Sınıfı öğrencilerinden Selin KAPICI 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçe geneli resim yarışmasında 1.oldu.
2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Öğrenci Başarıları
1-Zehra Cemre TIRPANCI 29Ekim Cumhuriyet Bayramı İlçe geneli resim yarışması 2.si oldu
2-Rahmi Efe DURSUN 10 Kasım Atatürk ü anma Günü İlçe geneli resim yarışması 4.sü oldu
3-Zehra Cemre TIRPANCI 24Kasım Öğretmenler Günü İlçe geneli resim yarışması 2.si oldu
4-Mete Taha KAÇAN Satarnç Turnuvasına 7/9 yaş grubunda Bitlis il 3.sü oldu.
5-Eylül Sıla BOZ 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü İlçe geneli resim yarışması 2.si oldu.
6-Mervenur YÜZER Polis Haftası ilçe geneli resim yarışması 3.sü oldu.
7-Selin KAPUCI 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçe geneli resim yarışması 1.si oldu.
8-Seda ALTAŞ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sandalye yarışması 2.si oldu.,
2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ BAŞARILARI
1-Betül ALTAY 10 Kasım Atatürk´ü Anma Günü resim yarışması ilçe 2.si oldu
2-Enes DAĞINIK 12 Mart İstiklal Marşı kabulü resim yarışması ilçe 1. si oldu
3-Kader ARLİ 18 Mart Çanakkale Şehitleri´ni Anama Günü resim yarışması mansiyon ödülü aldı.
4-Rıdvan TUNALI Polis Haftası ilçe geneli resim yarışması 1.si oldu
5.Muhammed Talha DUK Kızılay Haftası İl geneli resim yarışması 2.si oldu
2016-2017 ÖĞRENCİ BAŞARILARI
1-4/B sınıfı öğrecnilerimizden Ümmügülsüm ERBAŞ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resim yarışması ilçe 3.sü oldu
2-3/C sınıfı öğrencilerimizden Asemin Naz KÜSER 12 Mart İstiklal Marşı ´nın kabulü ilçe geneli resim yarışması 1.si oldu
3-2/B sınıfı öğrencilerimizden Asude ARSAN 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma günü ilçe geneli resim yarışmasında 2.oldu
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı
1-Sudenaz ELÇELİK 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ilçe geneli resim yarışması 2.si oldu
2-İdris Taha BEŞKARDEŞ 10 Kasım Atatürk´ü Anma Haftası ilçe geneli resim yarışması 1.si oldu
3-Aysude ARSLAN 24 Kasım Öğretmenler Günü İlçe geneli resim yarışması 1.si oldu
4-Aysude ARSLAN 23 Nisan Ulusal Eğemenlik Çocuk Bayramı şiir yarışması 2.si oldu
5-Aysude ARSLAN UFKA YOLCULUK DERNEĞİ il geneli siyer yarışması ilçe ve il 1.si oldu
6-Emine Emre KAYA SİYER yarışması ilçe 1.si oldu
Okul hakkında bu sayfada paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz :
Okul hakkında gönderilen yorumlar :
Güncelleme tarihi: 26.04.24
Okul Ara :