Mimar Sinan Mahallesi 1124. sokak Merkez ADIYAMAN
Başarılar :
2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı
Okulumuzun Spor müsabakalarındaki başarıları ( Beden Eğitimi Öğretmenleri : İrfan DOLANBAY , H. Ahmet KALAYCI)
2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı
Ülker Çokomel´in düzenlediği " Hayvan sevgisi ve hayvanların korunması" adlı resim yarışması ( Anasınıfı Öğretmeni : Gülhan ÇALIŞKAN)
2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı
"Polis Haftası" konulu resim yarışmasında Ömer Numan ÇALIŞKAN il üçüncüsü oldu. ( Anasınıfı Öğretmeni : Gülhan ÇALIŞKAN)
2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı
Okulumuz Türkiye üçüncüsü olarak Dalin´den Resim atölyesi kazandı... ( Anasınıfı Öğretmeni : Gülhan ÇALIŞKAN, Görsel Sanatlar Öğretmeni: Bülent GÜLER)
2009-2010 Eğitim Öğretim Yılı
Elif Kırtasiye MONAMİ resim yarışması ( Anasınıfı Öğretmeni : Gülhan ÇALIŞKAN)
2007-2008 Eğitim Öğretim Yılı
İstanbul TED Kolejinin düzenlemiş olduğu Uluslararası Resim yarışmasında 8392 öğrenci arasından Ömer Numan ÇALIŞKAN 5 yaş grubunda 8. olarak başarı ödülü ve madalya almıştır. ( Anasınıfı Öğretmeni : Gülhan ÇALIŞKAN)
Bahar Cemre SAKİN´in yaptığı resim sergilenmeye değer görülmüş ve madalya almıştır. ( Anasınıfı Öğretmeni : Gülhan ÇALIŞKAN)
2006-2007 Eğitim Öğretim Yılı
Gamze GÜNDEŞLİOĞLU anısına dördüncüsü düzenlenen "Anneye Mektup" adlı mektup yarışmasında öğrencimiz Bahar SAĞIR´ın 2056 mektup arasından "Melek Annem" adlı mektubu birinci seçilmiştir. Mektubu görmek için tıklayınız.
Küçük Kız Voleybol İl Üçüncülüğü ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Yıldız Kız Voleybol İl İkinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Yıldızlar Satranç İl Üçüncülüğü ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
2005-2006 Eğitim Öğretim Yılı
Küçük Erkek Voleybol İl İkinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
2004-2005 Eğitim Öğretim Yılı
Yunanistan´da düzenlenen "Su: deniz, göl, nehir, bahar ve doğal çevre" adlı yarışmada okulumuz ana sınıfı öğrencilerinden Roselin YILDIRIM´ın çalışması 17 ülke ve 534 okuldan katılan 6551 resim arasından sergilenmeye layık görülmüştür. ( Ana Sınıfı Öğretmeni: Şencan KURTGÖZ )
İlköğretim Matematik Olimpiyatları Bölge Birinciliği (Öğrencilerimiz Yaşar KAPICI gümüş madalya ve Buket BİLGİN bronz madalya kazanmışlardır.)
OKS´de İl Birinciliği ( Yaşar KAPICI )
Okullar Arası Bilgi Yarışması İl İkinciliği
Küçük Erkek Voleybol İl Üçüncülüğü ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Yıldız Kız Voleybol İl Üçüncülüğü ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Küçük Kız Voleybol İl Üçüncülüğü ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
2003-2004 Eğitim Öğretim Yılı
Okullar arası yapılan Bilgi yarışmasında il ikinciliği
Yıldız Kız Voleybol İl Birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Yıldız Erkek Voleybol İl İkinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
2002-2003 Eğitim Öğretim Yılı
Okullar arası yapılan Bilgi yarışmasında il ikinciliği
2001-2002 Eğitim Öğretim Yılı
Yıldız Erkek Voleybol İl ikinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
2000-2001 Eğitim Öğretim Yılı
Yıldız Kız Voleybol İl birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
1999-2000 Eğitim Öğretim Yılı
Küçük Erkekler Voleybol İl birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
Okullar arası Spor Yarışması Yıldız Erkek Voleybol İl birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
Küçük kız voleybol İl İkinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
Yıldız Kız Voleybol İl üçüncülüğü ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
1998-1999 Eğitim Öğretim Yılı
Küçük Erkek Basketbol İl Üçüncülüğü ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
Küçük kız Basketbol İl İkinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
Yıldız Erkekler Voleybol İl Birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
Yıldız Kız Voleybol İl ikinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
Yıldız Kız Basketbol İl ikinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
1997-1998 Eğitim Öğretim Yılı
Orta Erkekler Voleybol İl İkinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
Ortaokul Voleybol Kız İl İkinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
1996-1997 Eğitim Öğretim Yılı
Ortaokul kız Voleybol İl birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
İlkokul kızVoleybol İl ikinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
Ortaokul Erkekler Basketbol il üçüncülüğü ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
Ortaokul Erkekler Voleybol il ikinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
Ortaokul Erkekler Basketbol il üçüncülüğü ( Beden Eğitimi Öğretmeni : İbrahim GÜLTEPE)
1995-1996 Eğitim Öğretim Yılı
Ortaokul Yıldız Kız voleybol Bölge birinciliği - Mersin ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Ortaokul Yıldız Erkek voleybol Bölge ikinciliği - Mersin ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Erkek Voleybol Valilik kupası il birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
İlkokul Erkek Voleybol İl Üçüncülüğü ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Ortaokul erkek Basketbol il ikinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
İlkokul kız Basketbol il ikinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Ortaokullar arası Halk Oyunlar yarışmaları il üçüncülüğü ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
İlkokul Voleybol Kız İl İkinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Ortaokul kız Basketbol il birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
1994-1995 Eğitim Öğretim Yılı
Ortaokul Yıldız Kız voleybol Bölge ikinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Okullar arası basketbol kız il ikinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Yıldız Kız voleybol il birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
İlkokul voleybol kız il birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Erkek Voleybol Valilik Kupası il birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Kız Voleybol Valilik Kupası il birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
Ortaokullar arası Voleybol Erkek il üçüncülüğü ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Ç. Ahmet SAĞIROĞLU)
1993-1994 Eğitim Öğretim Yılı
Orta Erkek Basketbol il birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Mehmet Tekin )
Atatürk Kır koşusu 3000 m kız il birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Mehmet Tekin )
Yıldız Kız Voleybol grup bölge üçüncülüğü Malatya ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Mehmet Tekin )
İlkokul voleybol kız il birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Mehmet Tekin )
1992-1993 Eğitim Öğretim Yılı
Voleybol Orta Yıldızlar Kupası İl Birinciliği ( Beden Eğitimi Öğretmeni : Mehmet Tekin )
Valilik kupası kızlar basketbol il birinciliği( Beden Eğitimi Öğretmeni : Mehmet Tekin )
Okul hakkında bu sayfada paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz :
Okul hakkında gönderilen yorumlar :
Güncelleme tarihi: 19.04.24
Okul Ara :